ОНЛАЙН Курс «Первинні документи+1С:Бухгалтерія 8.3»

           Цей курс корисний для менеджера, обліковця та інших працівників, котрим потрібно вести облік первинних документів на підприємстві, а саме відображати в програмі 1С документи що надходять на підприємство: прибуткові накладні, акти від постачальників, виписувати довіреність на отримання ТМЦ(товарно-матеріальні цінності); відображати реалізацію товарів/послуг: виписувати видаткові накладні, акти, товарно-транспортну накладну(ТТН) покупцям. На даному курсі дуже багато практичної роботи в програмі 1С.На даному курсі дуже багато практичної роботи в програмі 1С.

           Кожному слухачу курсу в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та унікальна за своєю простотою методичка для "чайників" :)- "ПОСІБНИК ДЛЯ РОБОТИ З ПЕРВИННИМИ ДОКУМЕНТАМИ В 1С 8.3 БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ». В методичному посібнику детально в малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все, що необхідно для обліку первинних документів. З нашим методичним посібником і програмою 1С Ви з легкістю зможете налаштувати вдома програму для роботи і здійснити всі операції які проходили з групою.

           Крім програми 1С та методички до 1С, кожен слухач отримує необхідний пакет первинних документів для практичної роботи та теоретичний конспект лекції.

           Є самостіна практична робота, де Ви провидете операції по надходженню та реалізації товарів/послуг в програмі 1С. Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Загальна кількість всього курсу складає 4 урока, що дорівнює 12 годин (1 година=60хвилин)

 

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція, практичне заняття, 1С.

  Вартість — 1100,00грн.

  Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Мова викладання: українська/російська.