ОНЛАЙН Курс «Первинні документи+облік ПДВ+1С:Бухгалтерія 8.3»

           Цей курс розрахований для бухгалтера, який буде вести облік первинних документів і облік ПДВ(податок на додану вартість). В його обов’язки входитиме: відображати в програмі 1С документи що надходять на підприємство: прибуткові накладні, акти, податкові накладні від постачальників; виписувати довіреність на отримання ТМЦ(товарно-матеріальні цінності); відображати оплату постачальнику; виписувати рахунки покупцям, відображати оплату від покупців та реалізацію товарів/послуг, виписувати видаткові накладні, акти, ТТН (товаро-транспортна накладна), податкові накладні покупцям, формувати реєстр отриманих і виданих податкових накладних. На даному курсі дуже багато практичної роботи в програмі 1С.

           Теорія видається матеріалом лекції. Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

           Кожному слухачу курсу в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та унікальна за своєю простотою методичка  "для чайників":) - «ПОСІБНИК ДЛЯ РОБОТИ З ПЕРВИННИМИ ДОКУМЕНТАМИ В 1С 8.3 БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ». В методичному посібнику детально в  малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все, що необхідно для обліку первинних документів з ПДВ. З нашим методичним посібником і учбовою версією 1С Ви з легкістю зможете налаштувати вдома програму для роботи і здійснити всі операції які проходили з групою.

           Є самостіна практична робота, де Ви провидете операції по надходженню та реалізації товарів/послуг з обліком ПДВ в програмі 1С. Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Загальна кількість всього курсу складає 6 уроків, що дорівнює 18 годин (1 година=60хвилин).

 

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція, практичне заняття, 1С.

  Вартість — 1650,00грн.

  Можлива поетапна оплата(1000+500). Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська/російська