Керівник та викладач Пахомова Тамара Андріївна - дипломований фахівець у сфері бухгалтерського обліку і аудиту та фінансово-господарської діяльності. Має 24-х річний досвід роботи в бухгалтерській сфері.

Працювала головним бухгалтером на підприємствах з різними формами власності та з різними системами оподаткування і видами діяльності такі як, виробництво, оптова і роздрібна торгівля, брокерські послуги з нерухомості, поліграфія, оренда, бюджет. Займала керівну посаду в торгівельній компанії. Проводила ревізії. Вела облік у підприємців з різними системами оподаткування і на сьогодні сама є підприємцем.

Організовує і проводить семінари по бухгалтерському та податковому обліку, для керівного складу - оптимізація оподаткування підприємств з метою мінімізувати витрати.

Додатково займається:

- Консультує яку обрати систему оподаткування, як зареєструвати і що саме обрати товариство чи підприємця

- Супроводжує/курирує підприємства та підприємців з різними

системами оподаткування.

- Відновлює та модернізує бухгалтерський облік на підприємстві. 

Викладає всі наші курси.

Телефон: +380 (67) 233-62-00,

               

 

Викладач: Мельниченко Тамара Олександрівна.

Освіта - вища.  Спеціальність: економіст з бухгалтерського обліку та фінансів. Дипломований спеціаліст. Практикуючий бухгалтер. Має досвід викладання. Професійно володіє програмами  «1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3» та "МЕДОК".

Викладач курсу:
- «Бухгалтерія для початківців + Головний бухгалтер + 1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8.3»
- «1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3»
 та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волкова Наталія Андріївна - адміністратор, викладач, системний адміністратор. Дипломований спеціаліст, освіта - вища, спеціальність: економіст- фінансист. Практикуючий бухгалтер. Має досвід викладання. Професійно володіє програмами «1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3», "МЕДОК", Microsoft Office та інші. 

Викладач курсу:
- «Первинні документи + 1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8.3»
- «1С : Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3 » та ін.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Основоположні принципи в роботі наших викладачів - з повагою відноситись до слухачів і знаходити з ними контакт. Всі ми націлені на високий результат: передати слухачам необхідні теоретичні знання, практичні навики, допомогти опанувати універсальну професію - БУХГАЛТЕР.

   Наші викладачі люблять вибрану справу, уміють доступно викладати теоретичний матеріал з використанням прикладів. Їх викладацьку манеру відрізняє, любов до бухгалтерії, підвищена уважність до слухачів, інтелігентність і уміння дати вичерпні відповіді на всі питання аудиторії. Відмінна методика викладання, доступний виклад матеріалу, розгляд матеріалу на життєвих прикладах, постійний контакт із слухачами, відчуття гумору – ці характеристики дозволили нашим викладачам завоювати справжню любов і популярність у наших слухачів.