ОНЛАЙН Курс «Підзвітні особи і службові відрядження та/або без 1С: Бухгалтерія 8.3»

          Цей курс розрахований для:

- працівників підприємства, котрі є не тільки підзвітними особами ай матеріально-відповідальними особами, які здійснюють закупки від імені організації, відбувають у службове відрядження і повинні вірно відчитатись перед бухгалтерією за витрачені кошти на господарські потреби та скласти спеціальний звіт.

- бухгалтерів, котрі будуть вести облік з підзвітними особами, формувати кошторис на службові відрядження по Україні, видавати авансові платежі під звіт, перевіряти первинні документи, завіряти Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та проводити дані операції за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.3».

                                               Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Кожному слухачу курсу по програмі 1С в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та «МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ РОБОТИ В 1С 8.3 БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ». В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все, що необхідно для обліку первинних документів. З нашим методичним посібником і учбовою версією 1С ви з легкістю зможете налаштувати вдома програму для роботи і здійснити всі операції які проходили з групою. Перевірено на школярику!

           Теорія видається матеріалом лекції. Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

           Загальна кількість всього курсу складає 2 урока або 4 годин (1 година = 60хвилин), з них 1 урок (3 години) теорія і за бажанням та додаткову оплату наступний урок (1 година) робота в програмі 1С.
 
 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція, практичне заняття, 1С.

  Вартість — 330,00 за теорію і за окрему оплату 110,00 за роботу в 1С.

  Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Крім Програми 1С та Методички до 1С, кожен слухач отримує необхідний пакет первинних документів для практичної роботи.

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська (для російськомовних слухачів викладач перекладе бухгалтерську термінологію).