ОНЛАЙН Курс «Основні засоби, МНМА, НА + 1С: Бухгалтерія 8.3»

           Цей курс розрахований для бухгалтерів, котрі будуть вести облік необоротних матеріальних активів – ОЗ (основні засоби), МНМА(малоцінні необоротні матеріальні активи); облік НА (нематеріальні активи), облік МШП(малоцінні швидкозношувані предмети), за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.3». Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Кожному слухачу курсу в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та «МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ РОБОТИ В 1С 8.3 БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ». В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все, що необхідно для обліку первинних документів. З нашим методичним посібником і учбовою версією 1С ви з легкістю зможете налаштувати вдома програму для роботи і здійснити всі операції які проходили з групою. Перевірено на школярику!

           Теорія видається матеріалом лекції. Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

           Загальна кількість всього курсу складає 2 урока або 6 годин(1 година = 60хвилин).

 

 

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція, практичне заняття, 1С.

  Вартість — 660,00грн.

  Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Крім Програми 1С та Методички до 1С, кожен слухач отримує необхідний пакет первинних документів для практичної роботи.

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська (для російськомовних слухачів викладач перекладе бухгалтерську термінологію).