ОНЛАЙН Курс «Бухгалтер по зарплаті+Кадри+1С:Бухгалтерія 8.3+М.Е.Дос»

           Цей курс розрахований для бухгалтерів, котрі будуть нараховувати та виплачувати заробітну плату, відпускні, лікарняні, здійснювати касові операції, вести кадровий облік за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.3». Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Кожному слухачу курсу в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та «МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ РОБОТИ В 1С 8.3 БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ». В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все, що необхідно для обліку первинних документів. З нашим методичним посібником і учбовою версією 1С ви з легкістю зможете налаштувати вдома програму для роботи і здійснити всі операції які проходили з групою. Перевірено на школярику!

           Теорія видається матеріалом лекції. Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

         Додатково до основного курсу у нас вивчають програму М.Е.Дос, це програма, за допомогою якої формують звіти та в електронному вигляді направляють до  Податкової інспекції та в Статистику ы обмінюються документами з Контрагентами.

           Загальна кількість всього курсу складає 24 години (1 година = 60хвилин), це 8 уроків по 3 години або 12  уроків по 2 години.

 

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція, практичне заняття, 1С.

  Вартість — 2750,00грн. Авторський курс - 2750,00грн.

  Можлива поетапна оплата(1000+1000 або 1500+1000). Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Крім Програми 1С та Методички до 1С, кожен слухач отримує необхідний пакет первинних документів для практичної роботи.

  В електронному вигляді отримує заповнені зразки первинних документів, наказів, типових бухгалтерських проводок, нормативних документів.

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська (для російськомовних слухачів викладач перекладе бухгалтерську термінологію).