ОНЛАЙН Курс «1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3+М.Е.Дос»

          ОНЛАЙН Курс включає в себе навчання вырному веденню бухгалтерського та податкового обліку в програмі ": Підприємство — Бухгалтерія для України 8.3". Детально про курс читайте нижче в Учбовій програмі.

           Кожному слухачу курсу надається навчальна версія програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та власноруч розроблена спеціальна методичка для "чайників":) -  "ПОСІБНИК ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ ОПАНОВУВАТИ ПРОГРАМУ 1С - БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 8". В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все що треба знати для починаючого, працюючого бухгалтера. З нашим методичним посібником  і учбовою версією 1С Ви з легкістю зможете вдома встановити та налаштувати програму для роботи і здійснювати всі бухгалтерські операції які проходили з групою. 

          Для кожного бухгалтера 1С як чарівна паличка! Головне знати куди і які дані треба ввести, щоб вони потім вірно відобразилися в проводках і в формуванні звітності. На жаль в деяких організаціях в 1С ведуть лише виписку первинної документації, а решту бухгалтер зводить вручну. Для того, щоб не робити дві справи, потрібно навчитись вірно налаштовувати параметри та довідники в 1С і вірно вносити всі дані, тоді в автоматичному режимі, нажавши пару кнопок злегкістю можна сформувати потрібний бухгалтерський звіт чи інший документ. Таким чином вивчивши програму 1С можна полегшити собі життя - організувавши автоматичне ведення бухгалтерського і податкового обліку, а вручну лише перевіряти деякі цифри. Автоматизувавши своє робоче місце, можна вести за сумісництвом ще декілька фірм. І саме для цього наш викладач Наталія Андріївна розробила свою методичку, за допомогою якої Ви з легкістю опануєте програму "1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8". Адже самотужки вивчити програму тяжко, виникають проблеми, які не дають змоги повноцінно працювати.

           Ще у нас додатково до основного курсу лекцій (курси 1С)  вивчають програму М.Е.Dос (програма, за допомогою якої формують звіти та в електронному вигляді направляють до  Податкової інспекції).

           Тому приходьте навчатись до нас - збережіть свій час та нерви :).

           Загальна кількість всього курсу складає 8 уроків, або 24 години(1 година = 60хвилин)

           Так виглядають наші учбові класи http://buhpraktika.com.ua/ru/nashi-klasy

Порада для тих, хто шукає знання: Вибирайте курси де є детальний план навчальної програми, інакше купите «кота в мішку»

  • Навчальна програма (читати детальніше)
     

Формат навчання

  • Практичні заняття в програмі

Вартість — 2200,00грн.

Можливість поетапної оплати навчання (1100+1100грн). Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати).  Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

Кількість осіб в групах

4-9 чоловік в групі

Тип документу, що видається після навчання

Свідоцтво центру

Додаткова інформація

Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

Мова викладання: українська/російська