ОНЛАЙН Індивідуальні заняття

 • Учбова програма (читати детальніше)

  Надаємо необхідні лекційні матеріали за тематикою індивідуального заняття, розбираємо тему на прикладах.

  Індивідуальні заняття проводять наші викладачі або керівник Тамара Андріївна

 • Вартість за 1 годину від 300,00грн. до 500,00грн. в залежності від теми консультації та консультанта; при виїзді на місце замовника додатково сплачується 220,00грн. за виїзд. Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок (безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Законодавство має властивість постійно змінюватися. Треба по перше десь черпати інформацію, а по друге як цю інформацію вірно трактувати, щоб не помилитися і не попасти на штрафні санкціїї, пеню та збільшення суми того чи іншого податку.

  Наш навчальний центр займається відсліковуванням, обробкою, вірною трактовкою змін в законодавстві і застосування їх на практиці як у підприємства так і у підприємця. І для цього в нас існують індивідуальні заняття та консультації, на яких ви дізнаєтеся не усі зміни в законодавстві України та в усих галузях, а лише ті, які стосуються чи потрібні для вашого підприємства.

  Такі індивідуальні заняття корисні:

  - БУХГАЛТЕРАМ - ПОЧАТКІВЦЯМ. Тим, хто тільки починає свої кроки в бухгалтерії допоможемо розібратись в веденні бухгалтерського обліку на підприємстві. Навчимо з чого починати, як вести облік, як закрити період, терміни сплати податків, як скласти звіти, куди і коли їх подавати. Бухгалтерам новачкам, які хочуть вести бухгалтерію на підприємстві, але впевненості в своїх знаннях не мають, наш центр стає в нагоді, допомагаючи такому бухгалтеру -курируємо до того часу поки не навчитесь самостійно вести бухгалтерію, а це максимум квартал, а потім зустріч раз в місяць, раз в квартал, раз в рік.

  - БУХГАЛТЕРУ, який «випав із колії» на певний час, допоможемо в короткий термін оновити свої знання в теорії і в практиці бухгалтерського та податкового обліку. Працюючому бухгалтеру допоможемо в розрахунках, нарахуванні, обліку, звести та закрити період, сформувати звіти. Допоможемо налаштувати облік в програмі 1С Підприємство 7.7 чи 8.3, щоб податки і звіти не розраховувались в ручну, а за допомогою кнопки «ОК». При необхідності курируємо веденням обліку.

  - БАЖАЮЧИМ МАТИ ВСЛАСНУ СПРАВУ. Тим, хто тільки починаєте задумуватись про початок роботи приватним підприємцем допоможемо, підкажемо, розкажемо, «розжуємо» з чого починати, як зареєструвати власну справу, про оподаткування підприємницької діяльності і їх підводні камені, яку вибрати групу спрощеної системи, як вести облік своєї діяльності, коли і кому подавати звіти і як їх скласти, облік найманих працівників і т.д. При необхідності курируємо веденням обліку.

  - ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМЦЮ. Фізичні особи - підприємці, які самотужки взялися вести свою бухгалтерію, і яким потрібні знання та досвід не лише простого рядового бухгалтера, а головного бухгалтера і кадровика (бо в цей скрутний час найняти таких на роботу немає фінансової можливості) ми допоможемо, підкажемо, розкажемо, «розжуємо» з чого почати, як вести облік своєї діяльності, коли і кому подавати звіти і як їх скласти, розкажемо всі нюанси обліку найманих працівників та багато корисного і цікавого в оподаткуванні з їх підводними каменями. При необхідності курируємо веденням обліку.

  - ДИРЕКТОРУ, допоможемо «розшифрувати» бухгалтерські рахунки, оборотно-сальдові відомості, баланс, звіти і тому подібне. Коротенько, своїми словами розкажемо про бухгалтерський облік, про оподаткування підприємства в податковому обліку, які операції призводять до підвищення податків на підприємстві. Що потрібно знати про трудове законодавство на підприємстві, прийняття працівників, внутрішні правила підприємства, лікарняні, відпускні, підзвітні суми, звільнення, як себе захистити від недбалості працівників, охорона праці, та багато корисного та цікавого.

  КУРИРУВАТИ, це ДОПОМАГАТИ, КОНСУЛЬТУВАТИ, ПІДТРИМУВАТИ БУХГАЛТЕРІВ і ПІДПРИЄМЦІВ.

  Пояснюємо на зрозумілій для всіх мові - простими словами. Теорію і практичне завдання розкажемо, покажемо, «розжуємо» :).

  Допомагаємо в працевлаштуванні, при необхідності курируємо веденням обліку.

   

  Ви не тратите час на пошуки вірної і корисної інформації - для цього існуємо ми, а ви заощаджуєте свій час і кошти.

  300 - 500грн., за 1 годину(60хвилин) це не так вже і дорого, а інформації, яка цікавить саме вас, ви вичерпаєте за цей час багато, бо крім теоретичного консультування ми надаємо матеріал.

  Проконсультувалися/навчилися того чого ще не знали і все - працюйте спокійно далі.                До слідуючих змін в законодавстві :)

  Додаткова інформація

  Мова викладання: українська/російська