ОНЛАЙН Авторський курс «Бухгалтерія для початківців+Головний бухгалтер+1С:Бухгалтерія 8.3+М.Е.Дос»

           Тільки у нас - теорія видається матеріалом лекції, яка написана зрозумілими для всіх словами. У Вас буде можливість з легкістю перечитувати лекції, цим самим ще раз закріпити свої знання, а за потреби виділити незрозуміле і звернутись до викладача за поясненням. Ці лекції та методичні матеріали і в подальшому стануть Вам в нагоді!

           Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки, як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

           Кожному слухачу курсу в подарунок диск з офіційною навчальною версією програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України 8» та власноруч розроблена спеціальна методичка для "чайників":)- «ПОСІБНИК ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ ОПАНОВУВАТИ ПРОГРАМУ 1С БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 8.3». В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все що треба знати для починаючого чи вже працюючого бухгалтера. З нашою методичкою і учбовою версією 1С Ви з легкістю вдома зможете налаштувати програму для роботи і здійснити всі бухгалтерські операції які проходили з групою. Перевірено на школярику!.

           Ще у нас додатково до основного курсу лекцій вивчають програму М.Е.Дос «M.E.Doc IS» за допомогою якої формують звіти та в електронному вигляді направляють до Податкової інспекції і т.ін.

           Цей курс включає в себе вивчення теорії бухгалтерського та податкового обліку, заповнення первинних документів, рішення завдань на типових практичних прикладах в бухгалтерії, домашні завдання, складання звітності. Для закріплення теоретичних знань, після проходження кожної нової теми, працюємо в програмі «1С: Підприємство — Бухгалтерія для України 8».

          Чим відрізняється авторський курс від звичайного:

1. Індивідуальна, професійна методика доступного й дохідливого викладання, навіть тяжкі теми легко та зрозуміло сприймаються. В авторському курсі головне – передати канви мислення, бо знання можна отримати, навички можна виховати, а от найважче - навчити логічно мислити, а це можливо лише від передачі інформації людини людині, навчити задавати вірні питання й т.п. Тому головне - лектор!

2. Більш розширені лекції, багато практичних порад та життєвих бухгалтерських прикладів, адже за спиною 25 річний досвід роботи.

3. Курс триває на 3 уроки (9 годин) довше, ніж звичайний.

          Тому, приходьте до мене на авторський курс, насичуйтесь знаннями, бухгалтерським досвідом, напрямом моїх думок, дій та логічних мисленнь.

           Загальна кількість всього курсу складає 84 години (1 година = 60хвилин), це 28 уроків по 3 години з перервою, або 35 уроків по 2 години без перерви.

           Так виглядають наші учбові класи http://buhpraktika.com.ua/nashi-klasy

Порада для тих, хто шукає знання: Вибирайте курси де є детальний план навчальної програми, інакше купите «кота в мішку»

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція
  • Практичні заняття
  • Домашні завдання
 • Вартість — 7700,00 грн.

  Є можливість поетапної оплати за навчання (4000+3700). Оплата можлива на картку і через розрахунковий рахунок (безготівкова форма оплати). Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  5-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Кожен слухач отримує необхідний пакет документів для практичної роботи (первинні документи та їх зразки, бланки звітності, робочі таблиці, таблиці та завдання для виконання домашньої роботи. В електронному вигляді отримує заповнені зразки первинних документів, наказів, типових бухгалтерських проводок, нормативних документів.

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська (для російськомовних слухачів викладач перекладе бухгалтерську термінологію)