Курс «Бухгалтерія для початківців+1С:Бухгалтерія 8.3»

           Тільки у нас - теорія видається матеріалом лекції, яка написана зрозумілими для всіх словами. У Вас буде можливість з легкістю перечитувати лекції, цим самим ще раз закріпити свої знання, а за потреби виділити незрозуміле і звернутись до викладача за поясненням. Ці лекції та методичні матеріали і в подальшому стануть вам в нагоді!

           Вам не доведеться під диктовку викладача конспектувати теоретичний текст від руки, як в школі. Ви економите час на переписуванні теорії і тратите його на засвоєння матеріалу та виконання практичного завдання.

           Кожному слухачу курсу в подарунок офіційна навчальна версіія програми «1С: Підприємство-Бухгалтерія для України» та власноруч розроблена спеціальна Методичка для "чайників":)- «ПОСІБНИК ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ ОПАНОВУВАТИ ПРОГРАМУ 1С БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 8.3 за 2018 рік». В методичному посібнику детально в проводках, малюнках, схемах, за допомогою стрілочок та інших форм пояснення прописано все що треба знати для починаючого чи вже працюючого бухгалтера. З нашою методичкою і учбовою версією 1С Ви з легкістю вдома зможете налаштувати програму для роботи і здійснити всі бухгалтерські операції які проходили з групою.

           Курс включає в себе вивчення бухгалтерського обліку, заповнення первинних документів, рішення завдань на типових практичних прикладах в бухгалтерії, домашні завдання. Для закріплення теоретичних знань, після проходження кожної нової теми, працюємо в програмі 1С по Методичкам та виконуємо самостійну роботу по придбанню та реалізації товарів в 1С.

           Загальна кількість всього курсу складає 48 годин(1 година = 60хвилин), це 16 уроків по 3 години або 22 урока по 2 години.

          Так виглядають наші учбові класи http://buhpraktika.com.ua/nashi-klasy

Порада для тих, хто шукає знання: Вибирайте курси де є детальний план навчальної програми, інакше купите «кота в мішку»

 • Навчальна програма (читати детальніше)

  Формат навчання

  • Лекція;
  • Практичні заняття;
  • Домашні завдання.
 • Вартість — 2200,00 грн..

  Можливість поетапної оплати навчання (1200+1000). Оплата як за готівку так і через розрахунковий рахунок(безготівкова форма оплати). При розрахунку в безготівковій формі оплати, вартість збільшується на 10%. Видаються всі підтверджуючі документи оплати і надання послуг.

  Кількість осіб в групах

  4-9 чоловік в групі

  Тип документу, що видається після навчання

  Свідоцтво центру

  Додаткова інформація

  Кожен слухач отримує необхідний пакет документів для практичної роботи (первинні документи та їх зразки, бланки звітності, робочі таблиці та завдання для виконання домашньої роботи).

  В електронному вигляді отримує заповнені зразки первинних документів, наказів, типових бухгалтерських проводок, нормативних документів.

  Кожному, хто пропустив заняття, видається його матеріал лекції і є можливість пропущений матеріал пройти з іншою групою у зручний для себе час.

  Мова викладання: українська (для російськомовних слухачів викладач перекладе бухгалтерську термінологію)