ЯКІ САМЕ БУХГАЛТЕРСЬКІ КУРСИ ОБРАТИ?

Якщо ви ще не вирішили які бухгалтерські курси обрати, то ця стаття саме для вас.

 Так, дійсно, перелік курсів наш Навчальний центр «Бухгалтерська практика» пропонує великий, і одразу зрозуміти який саме вам потрібен на перший погляд дуже складно, але ця стаття допоможе вам  зрозуміти на які курси бухгалтерів вам записатися.

Так от, на що саме треба звернути увагу при виборі курсів:

1)    Якщо ви бажаєте різко змінити професію, або ж зовсім її ще не маєте, а працювати у сфері бухгалтерського та податкового обліку бажаєте, то  БУХГАЛТЕРСЬКІ КУРСИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ + ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР + КУРСИ 1С 8,2 саме для вас!  Вони розраховані саме на слухачів без жодних знань бухгалтерії та 1С! Цей повний курс підготує вас до рівня головного бухгалтера, хоч це і не гарантує одразу працевлаштування саме ним! Щоб стати головним бухгалтером одних теоретичних знань і корочки по закінченню бухгалтерських курсів недостатньо! Потрібна практика і великий досвід! А от помічником бухгалтера, бухгалтером чи помічником головного бухгалтера ви працювати зможете одразу по закінченню наших курсів. Так що вперед! Також ці курси необхідно пройти тим, хто давно не працював бухгалтером ( працював не за фахом, недавно вийшов з декретної відпустки), або веде бухгалтерський облік, але сумнівається у його правильному веденні. Детально про курс читайте  в Учбовій програмі.

P.SМожна працювати головним бухгалтером на не великому підприємстві після закінчення наших бухгалтерських курсів, але для цього вам знадобиться стороння допомога кваліфікованої людини, яка зможе курирувати вас. В нашому центрі курирує таких бухгалтерів керівник Тамара Андріївна, вона вже не одним бухгалтерам-новачкам дала шлях в бухгалтерію. Для цього спочатку ви займаєтесь з нею раз в неділю, потім два рази в місяць, а потім раз в квартал. Але з її допомогою ви будете впевнені, що все робите вірно. Вона допоможе вам налаштувати бухгалтерський і податковий облік на підприємстві і навчить як отримані знання застосувати на практиці конкретного підприємства. До речі, у наших випускників існує знижка 25% на індивідуальні заняття у Тамари Андріївни, тобто не 200,00 за годину, а 150,00!

 

2)    Тим, хто ще вагається і хоче спробувати себе в ролі менеджера, або хоча б помічником бухгалтера (як то кажуть: «що то воно за бухгалтерія і з чим її їдять» ), то вам актуальний курс ПЕРВИННІ ДОКУМЕНТИ+1С . Тут не треба довго навчатися. Цей курс розрахований для менеджера, обліковця, бухгалтера і всім іншим, котрим потрібно вести облік первинних документів на підприємстві, а саме відображати в програмі 1С документи, що надходять на підприємство: прибуткові накладні, акти від постачальників, виписувати довіреність на отримання ТМЦ (товарно-матеріальні цінності); відображати реалізацію товарів/послуг: виписувати видаткові накладні, акти, ТТН (товарно-транспортна накладна) покупцям. Детально про курс читайте  в Учбовій програмі. 

  

3)     КУРС «ПЕРВИННІ ДОКУМЕНТИ+ОБЛІК ПДВ+1С:БУХГАЛТЕРІЯ 8.2» розрахований для бухгалтера, який буде вести облік первинних документів і облік ПДВ (податок на додану вартість). І в його обов’язки входитиме: відображати в програмі 1С документи, що надходять на підприємство: прибуткові накладні, акти, податкові накладні від постачальників; виписувати довіреність на отримання ТМЦ (товарно-матеріальні цінності); відображати реалізацію товарів/послуг, виписувати видаткові накладні, акти, ТТН (товарно-транспортна накладна), податкові накладні покупцям, формувати реєстр отриманих і виданих податкових накладних. Детально про курс читайте  в Учбовій програмі.      

   

 

4)    Якщо у вас вже є попередній досвід у сфері бухгалтерського та податкового обліку,або  вже колись навчалися на бухгалтерських курсах в Києві (або іншому місті), можливо ви отримали диплом економіста та фінансиста, або працювали чи працюєте помічником бухгалтера і у вас уже є певні знання в цій області, то тоді ви можете сміливо записуватися на КУРСИ 1С 8,2Тут ви ознайомитеся з веденням бухгалтерського та податкового обліку в программі 1С Бухгалтерія 8,2. Кожен слухач на цьому курсі отримує програму 1С (учбову версію),  базу для подальшої роботи та МЕТОДИЧКУ ПО 1С . Наша Методичка до програми 1С розроблена саме нашими спеціалістами, яка спеціально розрахована на користувача з середнім рівнем знань компютера та нульовим рівнем знань самої програми 1С. Коротше кажучи «МЕТОДИЧКА З 1С ДЛЯ ЧАЙНИКІВ-2014року». Вона дійсно дуже детальна, з великою кількістю фото та стрілочок, які вказують на яку саме кнопку натиснути, або яке саме меню обрати в даній ситуації. Пояснення дуже детальні і зрозумілі кожному слухачу курсу 1С. Перевірено на школярику! Не вірите? Поглянте самі! Ось зразок для ознайомлення.

      Детально про курс читайте  в Учбовій програмі. 

 

5)  Бухгалтерам-касирам буде цікавий та корисний КУРС «КАСОВІ ТА БЕЗГОТІВКОВІ ОПЕРАЦІІ + 1С:БУХГАЛТЕРІЯ 8.2» . Детально про курс читайте в Учбовій програмі. 

 

6)    Бухгалтерам, котрі будуть вести облік з підзвітними особами, формувати кошторис на службові відрядження по Україні, видавати авансові платежі під звіт, перевіряти документи, завіряти Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.2» спеціально розроблений КУРС «ПІДЗВІТНІ ОСОБИ ТА СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ+1С: БУХГАЛТЕРІЯ 8.2»Детально про курс читайте  в Учбовій програмі. 

 

7)     Бухгалтерам, котрі будуть нараховувати та виплачувати заробітну плату, відпускні, лікарняні, здійснювати касові операції, вести кадровий облік за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.2» ми рекомендуємо пройти КУРС «БУХГАЛТЕР ПО ЗАРПЛАТІ + КАСА + 1С:БУХГАЛТЕРІЯ 8.2»Детально про курс читайте в Учбовій програмі. 

 

8)      Бухгалтерам, котрі будуть вести облік необоротних матеріальних активів – ОЗ (основні засоби), МНМА(малоцінні необоротні матеріальні активи); облік НА (нематеріальні активи), облік МШП (малоцінні швидкозношувані предмети), за допомогою програми «1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.2» пропонуємо прослухати КУРС «ОСНОВНІ ЗАСОБИ, МНМА, НА, МШП+1С: БУХГАЛТЕРІЯ 8.2»Детально про курс читайте  в Учбовій програмі. 

 

9)    Бухгалтерам, які планують вести підприємців будь якої форми оподаткування (вести облік, формувати та здавати звіти) пропонуємо пройти ЕКСПРЕС-КУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ  

 

10)   Якщо ж ви практикуючий бухгалтер з великим чи невеличким досвідом роботи і хочете підвищити свій рівень кваліфікації, або ж зіткнулися з проблемою і хочете дізнатися її вирішення, то вам потрібно відвідати ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ , або ж КОНСУЛЬТАЦІЮ попередньо зателефонувавши нам, або ж записавшись одразу тут на нашому сайті .